UWAGA 

Po 1. Nazwiska osób które zaraz padną są wymyślone

Po 2. 6 komentarzy – nowy rozdział (jak napiszę do tego czasu, ale wstawię jak skomentuje 6 OSÓB) 

Miłego czytania ;* 

_____________________

- pierwszą osobą… lub pierwszymi osobami które wchodzą do ścisłego finału jest… – moje serce jest chyba głośniejsze niż prowadzący.. – Emilia Danson! – no pięknie, teraz to już na 100 % odpadniemy. Momentalnie łzy napłynęły mi do oczu, co nie uszło uwadze dziewczyn. Emma objęła mnie ramieniem, co mnie lekko podniosło na duchu. – 2 finalistą jest.. – och! Już „jest” – jest,… a raczej SĄ – nie wierzę – BRITISH GIIIIIIIIIIIIIIIIIIRLS – krzyknął na cały głos, Simon uniósł ręce ku górze, a ja dałam upust łzom. To niesamowite! Musiałam kucnąć. Zasłoniłam twarz rękami a wszyscy dookoła mnie zaczęli skakać. 

- chciałybyśmy bardzo podziękować wszystkim którzy na nas głosowali, One Direction za to że zgodzili się z nami zaśpiewać, naszym rodzinom za wspieranie Nas i szczególnie Simonowi za to że nam dał szansę jako zespół – powiedziałam łamiącym się głosem – a piski nie ucichały. Jestem taka szczęśliwa. Zbiegłyśmy ze sceny, i od razu wskoczyłam na Harry’ego tuląc go do siebie. 

- i co Kochanie? Na pewno wygracie! – powiedział i usłyszeliśmy chrząknięcie. Zeszłam z mojego chłopaka i odwróciłam się. – Cześć Taylor – powiedział Harry z grymasem na twarzy. –  Proszę Cię, nie pokazuj mi się tu więcej. 

- Oj nie przesadzaj Kotku – odpowiedziała i podeszła go przytulić – Chłopak nie odwzajemnił uścisku, co mnie bardzo ucieszyło. Może i byłam wielką fanką Taylor, ale od razu w jej oczach  było widać ten błysk i słowa ” to mój facet „ 

- Nie – odsunął się od niej. – co ty robisz? – zapytał z oburzeniem 

- przytulam mojego chłopaka – odpowiedziała z uśmiechem, a ja miałam łzy w oczach

- walło Ci na łeb. Ty jesteś już totalną przeszłością. Jestem z Patrycją. To ją kocham, to koło niej chcę się budzić każdego ranka, to z nią planuję przyszłość. To jej mówię kocham Cię, to jej będę do końca życia będę robił śniadania do łóżka i jedyną dziewczyną którą będę kochał tak samo jak ją będzie mówiła do mnie „tato”. Przykro mi Tay. 

- Ale Kochanie.. byliśmy razem szczęśliwi, nie pamiętasz.. a ona? Ona ma 15 lat! Co Ci przyszło do głowy przecież to jest jeszcze dziecko! – zabolało. Zabolało jak cholera. A wiecie co jest najlepsze? Ze ona ma rację. Mam tylko 15 lat, a on 19. To przykre, ale czy nie mogę mieć starszego chłopaka? 

- ekhem, po pierwsze Taylor chyba przestanę lubić twoje piosenki i z łaski swojej zostaw mojego chłopaka w spokoju. Fakt, może i mam 15 lat ale jak widzisz on nie patrzy na wiek tylklo mnie kocha taką jaka jestem. Po drugie Kochanie ta przemowa była cudna Kocham Ci….. – nie dane mi było dokończyć bo przerwał mi głos Simona. 

- Patrycja! Leć się przebrać bo zaraz występ – powiedział szybko ale panna Swift mu przerwała 

- Już za chwilkę tylko jej coś powiem. – Simon odszedł, a ona na mnie spojrzała – Kochanie, połamania nóg na scenie. Teraz to tylko słodka gadka potem Cię rzuci dla Starszej. Co ty se myślisz? Że taka gwiazda jak Harry Styles będzie z Tobą do końca życia? Żałosna jesteś. To jest najwyższy poziom Skarbie – prychnęła nosem – a ty jesteś tylko głupim Bachorem który myśli że jest fajny 

- Skończ -przerwał jej Harry 

- Już skończyłam. Papa. – zamachała palcami, i poszła. Jak najszybciej udałam się do garderoby, wycierając samotną łzę spływającą po moim policzku. 

Już się tak bardzo nie stresuję, wiem co mnie czeka. Znów te same drzwi. Tym razem kolej na ” I Knew You Were Trouble ” – Taylor Swift, z którą przed chwilą miałam prze miłą pogawętkę. Gdy skończyłyśmy, na scenę weszła Emilia. Pięknie zaśpiewała. 

Znów garderoba, znów przebranie się, teraz czas na Little Mix „Wings” – to może nasz ostatni występ na tej scenie, a szkoda. Pokochałam ją.

* 30 minut później *

Stoimy właśnie trzymając się za ręce, a obok nas Simon, a zaraz koło nas Emilia z Cher. – a dziesiątą edycję x – factor wygrywa 

_________

Chyba najdłuższy rozdział jaki napisałam!Szczerze? Jestem z niego bardzo zadowolona! Czytasz – komentujesz

Chciałabym bardzo podziękować za komentarze ;*

KOCHAM WAS!